ΑΘΛΗΤΙΚΟ Πρόγραμμα TV (Σάββατο, 18/12/2021)

Πρόγραμμα TV

Σάββατο, 18/12/2021

07:30LIVE

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης

Σπορ – Προκριματικά

ΕΡΤ SPORTS HD

12:30LIVE

Διομήδης – ΑΕΚ

Χάντμπολ – Handball Premier

ΕΡΤ 3

14:30LIVE

Μίντλεσμπρο – Μπόρνμουθ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 2 HD

14:30LIVE

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

14:45LIVE

Παναθηναϊκός Β – Χανιά

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ 3

15:00LIVE

Βαγιεκάνο – Αλαβές

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

Novasports 1 HD

15:00LIVE

Νίζνι Νόβγκοροντ – Λοκομοτίβ Κουμπάν

Μπάσκετ – VTB League

OTE Sport 8 HD

16:00LIVE

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης

Σπορ – Τελικοί

ΕΡΤ SPORTS HD

16:00LIVE

Αταλάντα – Ρόμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

OTE Sport 2 HD

16:30LIVE

Λειψία – Αρμίνια Μπίλεφελντ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

Novasports 2 HD

16:30LIVE

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μάιντς

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

Novasports 3 HD

16:30LIVE

Χόφενχαϊμ – Γκλάντμπαχ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

Novasports 4 HD

16:30LIVE

Γκρόιτερ Φιρτ – Άουγκσμπουργκ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

Novasports 5 HD

16:30LIVE

Μπόχουμ – Ουνιόν Βερολίνου

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

Novasports Start

17:00LIVE

Κόβεντρι – Στόουκ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports News

17:00LIVE

Βέροια – Πανσερραϊκός

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ 3

17:00LIVE

Γουέστ Χαμ – Νόριτς

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 3 HD

17:00LIVE

Άστον Βίλα – Μπέρνλι

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 5 HD

17:00LIVE

Σαουθάμπτον – Μπρέντφορντ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 7 HD

17:00LIVE

Γουότφορντ – Κρίσταλ Πάλας

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 9 HD

17:15LIVE

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Βιγιαρεάλ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

Novasports 1 HD

18:30LIVE

Ολυμπιακός – Κίνεφ Κίρισι

Πόλο – Τελικός Super Cup

One Channel

19:00LIVE

Ντιτρόιτ Πίστονς – Χιούστον Ρόκετς

Μπάσκετ – NBA

OTE Sport 4 HD

19:00LIVE

Μπολόνια – Γιουβέντους

Ποδόσφαιρο – Serie A

OTE Sport 8 HD

19:30LIVE

Μπαρτσελόνα – Έλτσε

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

Novasports Prime

19:30LIVE

Λιλ – Οσέρ

Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Γαλλίας

Novasports 2 HD

19:30LIVE

Χέρτα – Ντόρτμουντ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

Novasports 3 HD

19:30LIVE

Λιντς – Άρσεναλ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

19:30LIVE

Παναιτωλικός – Ατρόμητος

Ποδόσφαιρο – Super League

OTE Sport 2 HD

20:00LIVE

Λαύριο – Ηρακλής

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 3

21:30LIVE

Αμβούργο – Σάλκε

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

Novasports 3 HD

21:45LIVE

Κάλιαρι – Ουντινέζε

Ποδόσφαιρο – Serie A

OTE Sport 3 HD

21:45LIVE

Μάλαγα – Μπανταλόνα

Μπάσκετ – Liga Endesa

OTE Sport 8 HD

22:00LIVE

Σεβίλλη – Ατλέτικο Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

Novasports 1 HD

22:00LIVE

Ρεν – Λοριάν

Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Γαλλίας

Novasports 2 HD

22:30LIVE

Ζιλ Βισέντε – Σπόρτινγκ Λισαβόνας

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 9 HD

03:30LIVE

Μπόστον Σέλτικς – Νιου Γιορκ Νικς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD