Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου

Τα παιχνίδια για την πρεμιέρα των playouts της Super League 1, οι αναμετρήσεις της Basket League και οι αγώνες από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου:

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Άουε – Σάντχαουζεν Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Χάιντενχαϊμ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:15 COSMOTE SPORT 4 HD Μπεσίκτας – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

14:15 COSMOTE SPORT 7 HD Μπόρνμουθ – Σαουθάμπτον FA Cup Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Εργοτέλης – Α.Ε. Καραϊσκάκης Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ Super League Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Κολωνία – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βέρντερ Βρέμης – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Στουτγκάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Λόιντ Χάρις – Ασλάν Καράτσεφ ATP 500 Ακαπούλκο Τένις

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Μεσολόγγι – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – Ηρακλής Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Βόλος – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σάντα Κλάρα – Τοντέλα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

18:15 COSMOTE SPORT 4 HD Georgetown Hoyas – Colorado Buffaloes NCAA 2 Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Γκλάντμπαχ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον – Μάντσεστερ Σίτι FA Cup Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Παναιτωλικός – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Πορτιμονένσε – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 Άρης – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς – Ατλάντα Χοκς NBA Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Σαραγόσα – Εστουντιάντες ACB Liga Endesa Μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπράιτον – Νιουκάστλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Βιτόρια Γκιμαράες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο